Main menu

Povodom 05. oktobra, Svjetskog dana učitelja, načelnik općine Sapna Zudin Mahmutović upriličio je prijem za rukovodeći kadar i delegacije nastavnog osoblja OŠ "Sapna" i MSŠ "Sapna". 
Općinski načelnik iskoristio je priliku da učiteljima, nastavnicima i profesorima čestita njihov dan te da im se zahvali na uloženom trudu i potpori koju pružaju učenicima u sticanju novih znanja i vještina kao i doprinosu u odgoju i obrazovanju dosadašnjih ali i budućih generacija mladih ljudi.
Direktori OŠ "Sapna" i MSŠ "Sapna" zahvalili su se općinskom načelniku na dosadašnjoj saradnji te što je prepoznao značaj i ulogu prosvjetnih radnika ne samo zato što i on sam dolazi iz te branše već što svojim radom i djelovanjem doprinosi poboljšanju uslova obrazovanja na ovim prostorima.
Na prijemu je posebno istaknuta potreba veće afirmacije značaja i uloge nastavnog osoblja u društvu te neophodnost još kvalitetnijih uslova obrazovanja kako bi mladi svoje školovanje pohađali na prostoru općine Sapna.