Main menu

"Povodom predstojećeg Dana državnosti Bosne i Hercegovine, svim građanima općine Sapna, kao i svim Bosancima i Hercegovcima upućujemo iskrene čestitke u povodu 25. novembra, Dana državnosti jedine nam domovine Bosne i Hercegovine. Ovaj historijski dan obavezuje svakog od nas da na sebi svojstven način damo puni doprinos u daljoj izgradnji i snaženju ugleda naše države, te da zajedničkim radom i naporima osiguramo budućnost Bosne i Hercegovine u EU".

 

 

                            Predsjedavajući                                                                                                                                     Općinski načelnik
                      Općinskog vijeća Sapna                                                                                                                                                                                          
                       Fedahija Ahmetović s.r.                                                                                                                            Zudin Mahmutović s.r.