Main menu

Danas je u radnoj posjeti Općini Sapna boravio direktor Direkcije regionalnih cesta Tuzlanskog kantona Zijad Omerčić koji je sa općinskim načelnikom Zudinom Mahmutovićem razgovarao o nastavku radova na rekonstrukciji i sanaciji dijela regionalnog puta Zvornik - Sapna, odnosno o manjoj dionici ovog puta koja nije bila obuhvaćena prvobitnim projektom rekonstrukcije koji je u toku.
Također, bilo je govora i o primopredaji prekategorisanih lokalnih cesta u regionalne ceste, odnosno ceste Kalesija - Međeđa - Sapna, koja će ubuduće i zvanično biti u nadležnosti Direkcije regionalnih cesta TK-a, kao i o načinu realizacije projekta rekonstrukcije i sanacije lokalnog puta u MZ Kraljevići za koji je Direkcija regionalnih cesta obezbjedila potrebna sredstva dok će Općina Sapna snositi troškove nadzora nad izvedenim radovima.
  

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

16.11°C

Sapna