Main menu

Općinski načelnik Zudin Mahmutović danas je u svom kabinetu upriličio prijem za Malika Husenovića, učenika 9. razreda Osnovne škole „Sapna“, koji je u konkurenciji od preko 600 učenika na nedavno održanom online takmičenju u rješavanju raznih logičko-matematičkih zadataka, pod nazivom IQ LIGA, u organizaciji Richmond Park škole Tuzla, osvojio 1. mjesto.
Općinski načelnik je iskoristio priliku da mladom Maliku Husejnoviću čestita na postignutom rezultatu te zaželio još više usjeha u narednom periodu a za postignuti rezultat uručio i skromnu novčanu nagradu.
Prijemu su prisustvovali i direktor JU OŠ Sapna Ševad Brzović te predmetni nastavnik -mentor Sumedin Memić, kojima su također upućene čestitke na postignutom rezultatu uz nadu da će JU OŠ Sapna i ubuduće iznjedriti učenike koji će postizati ovakve i još bolje rezultate. 

 

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

16.11°C

Sapna