Main menu

Današnjom dodjelom ugovora i ključeva stanova u novosagrađenom stambeno-poslovnom objektu u Sapni, osamnaest porodica koje su do sada živjele u kolektivnim centrima i alternativnim smještajima na području općine Sapna uselilo je u stanove koje su dobili na korištenje po sistemu neprofitnog socijalnog stanovanja.
Objekat čija je vrijednost iznosila preko 1,2 miliona konvertibilinih maraka i čija je gradnja započela krajem 2019. godine, izgrađen je u okviru realizacije projekta CEB II - "Zatvaranja kolektivnih centara i alternativnih smještaja putem javnih stambenih rješenja“.
Svečanosti uručenja ugovora i ključeva budućim korisnicima prisustvovali su ministar za ljudska prava i izbjeglice BiH Miloš Lučić, federalni ministar raseljenih osoba i izbjeglica Edin Ramić i načelnik općine Sapna Zudin Mahmutović.

   

    

  

 

Vrijeme u Sapni

Mostly Cloudy

16.11°C

Sapna