Main menu

Današnjom dodjelom ugovora i ključeva stanova u novosagrađenom stambeno-poslovnom objektu u Sapni, osamnaest porodica koje su do sada živjele u kolektivnim centrima i alternativnim smještajima na području općine Sapna uselilo je u stanove koje su dobili na korištenje po sistemu neprofitnog socijalnog stanovanja.
Objekat čija je vrijednost iznosila preko 1,2 miliona konvertibilinih maraka i čija je gradnja započela krajem 2019. godine, izgrađen je u okviru realizacije projekta CEB II - "Zatvaranja kolektivnih centara i alternativnih smještaja putem javnih stambenih rješenja“.
Svečanosti uručenja ugovora i ključeva budućim korisnicima prisustvovali su ministar za ljudska prava i izbjeglice BiH Miloš Lučić, federalni ministar raseljenih osoba i izbjeglica Edin Ramić i načelnik općine Sapna Zudin Mahmutović.

   

    

  

 

Vrijeme u Sapni

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}