Nakon okončanja postupka javne nabavke, općinski načelnik Zudin Mahmutović i direktor firme „Izgradnja“ Hajrudin Imširović potpisali su ugovore o izvođenju radova na rekonstrukciji i asfaltiranju putne infrastrukture na području općine Sapna. Ukupna vrijednost ugovorenih radova iznosi 87.691,30 KM, a rok završetka istih je 30 kalendarskih dana od uvođenja izvođača u posao za lot 1, dok je za lotove 2 i 3 rok završetka 20 dana.
U skladu sa potpisanim ugovorima biće izvršena rekonstrukcija lokalnog puta Zaseok - Gotovci, II faza, čija je vrijednost 56.122,66 KM, kao i asfaltiranje priključnih puteva u Dobrovoljačkoj ulici 1 i 2, čije su vrijednosti 16.971,08 i 14.597,56 KM. Sredstva za ovaj projekat obezbijeđena su iz budžeta Općine i priloga građana.
Realizacijom ovog važnog projekta građani mjesnih zajednica Zaseok i Kraljevići će dobiti nove kilometre asfaltniranih puteva i bolju povezanost sa centrom općine.