Main menu

Nakon okončanja postupka javne nabavke, općinski načelnik Zudin Mahmutović i direktor firme „Izgradnja“ Hajrudin Imširović potpisali su ugovore o izvođenju radova na rekonstrukciji i asfaltiranju putne infrastrukture na području općine Sapna. Ukupna vrijednost ugovorenih radova iznosi 87.691,30 KM, a rok završetka istih je 30 kalendarskih dana od uvođenja izvođača u posao za lot 1, dok je za lotove 2 i 3 rok završetka 20 dana.
U skladu sa potpisanim ugovorima biće izvršena rekonstrukcija lokalnog puta Zaseok - Gotovci, II faza, čija je vrijednost 56.122,66 KM, kao i asfaltiranje priključnih puteva u Dobrovoljačkoj ulici 1 i 2, čije su vrijednosti 16.971,08 i 14.597,56 KM. Sredstva za ovaj projekat obezbijeđena su iz budžeta Općine i priloga građana.
Realizacijom ovog važnog projekta građani mjesnih zajednica Zaseok i Kraljevići će dobiti nove kilometre asfaltniranih puteva i bolju povezanost sa centrom općine.

 

Vrijeme u Sapni

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}