Main menu

Općinski načelnik Zudin Mahmutović i direktor firme ENIKS NERI Zijo Husić potpisali su ugovore o interventnom djelovanju na sanciji pet klizišta na području općine Sapna. Ukupna vrijednost potpisanih ugovora iznosi 11.374,74 KM.
Potpisanim ugovorima predviđeno je izvođenje radova na interventnom djelovanju na sanciji klizišta u Staroj Mahali u MZ Sapna, na dijelu asfaltnog puta Vitinica - Šemari, ispod puta na lokalitetu Međeđa - Bešići, na donjoj škarpi asfaltnog puta na lokalitetu Gaj u MZ Sapna i na odronu ispod puta Sapna - Gaj u MZ Sapna.
Sredstva za ovaj projekat obezbijeđena su iz budžeta Općine Sapna od sredstava posebne naknade. Interventnim djelovanjem na sanaciji navedenih klizišta biće zaustavljeno njihovo širenje i ugrožavanje stambenih objeka i putne infrastrukture koja će biti učinjena prohodnom.
 

Vrijeme u Sapni

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}