Učenjem tevhida u svim džematima na području Sapne i Zvornika počelo je obilježavanje 25. godišnjice od formiranja 206. viteške brdske brigade. U okviru ovogodišnjeg obilježavanja danas su predstavnici općine Sapna, boračkih udruženja, kao i  predstavnici Medžlisa islamske zajednice Zvornik položili cvijeće na spomen obilježja poginulim pripadnicima Armije Bosne i Hercegovine u Klisi, Đulićima i Križevićima, te proučili fatihe.
Obilježavanje ovog veoma značajnog datuma će biti nastavljeno i sutra obilaskom spomen obilježja u svim mjesnim zajednicama na području općine Sapna i polaganjem cvijeća, kao i održavanjem svečane sjednice Općinskog vijeća koja će biti posvećena i 1. martu koji se obilježava kao Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine.