Protekle sedmice u kabinetu općinskog načelnika potpisan je Sporazum o sufinansiranju projekta rekonstrukcije (asfaltiranja) lokalnog puta u mjesnoj zajednici Vitinica, naselje Selimovići.
Sporazum je u ime općine Sapna potpisao općinski načelnik Zudin Mahmutović a u ime mjesne zajednice Vitinica predsjednik mjesne zajednice Nedžad Mahmutović.
Mjesna zajednica Vitinica u skladu sa obezbijeđenim sredstvima finansira projekat u iznosu od 11.900,00 KM a Općina Sapna će skladu sa planiranim sredstvima u Budžetu općine Sapna za 2018. godinu obezbijediti ostatak neophodnih sredstava za realizaciju ovog projekta.
Radi se o rekonstrukciji i asfaltiranju dvije dionice lokalnog puta u naselju Selimovići dužine 275 metara čija ukupna procijenjena vrijednost iznosi oko 30.000,00 KM.