Jučer su počeli radovi na asfaltiranju nove dionice regionalnog puta R456 Sapna - Priboj. Radi se o dionici puta od Goduša prema Rastošnici u dužini od 1.000 metara a vrijednost ove investicije iznosi 700.000,00 KM.
Načelnik općine Sapna Zudin Mahmutović obišao je gradilište kako bi se uvjerio u dinamiku i kvalitet radova koje izvodi građevinsko preduzeće Izgradnja iz Teočaka.
Prema najavama iz Direkcije regionalnih cesta Tuzlanskog kantona, uskoro bi trebali početi radovi na rekonstrukciji i sanaciji nove dionice ovog puta u dužini od 800 metara a u toku su pripreme za raspisivanje javnog poziva za odabir izvođača radova i na ostatku puta čime bi regionalni put R456 u potpunosti bio završen.