Danas je počelo asfaltiranje nova dionice regionalnog puta R456 Sapna - Priboj u dužini od 1.000 metara. Radi se o dijelu ugovorene dionice puta od Goduša prema Rastošnici na kojoj radove izvodi građevinsko preduzeće Izgradnja d.o.o. Teočak.
Do potpunog završetka rekonstrukcije ovog putnog pravca preostalo je da se asfaltira još jedna dionica u dužini od oko 1.000 metara koja je također ugovorena i na kojoj su pripremni radovi pri samom kraju ali će asfaltiranje te dionice najvjerovatnije uslijediti početkom proljeća.
Rekonstrukciju i sanaciju puta finansira Direkcija regionalnih cesta Tuzlanskog kantona a vrijednost radova koji su ugovoreni krajem 2018. godine iznosi 3,6 miliona konvertibilnih maraka.
Prilog: VIDEO