Nakon više od godinu dana čekanja, konačno je počela rekonstrukcija dijela regionalnog puta Zvornik - Sapna na dionici od skretanja za Nezuk do sportske dvorane u centralnom dijelu općine Sapna.
Prije više od godinu dana obezbijeđena su sredstva za ovoj projeakt te je sa izvođačem radova sklopljen ugovor za izvođenje radova. Izvođač je odmah uveden u posao ali je nakon promjene strukture vlasti u Tuzlanskom kantonu došlo do obustave radova.
Konačno, ovih dana radovi su aktuelizirani a trenutno se vrši iskop i postavljanje cijevi za kolektor i drenažne kanale te proširenje ceste.
Radove čija je vrijednost oko 800.000,00 KM izvodi građevinsko preduzeće Izgradnja d.o.o. Teočak a trebali bi biti gotovi do završetka građevinske sezone.