Protekle sedmice je u kabinetu općinskog načelnika potpisan ugovor o rekonstrukciji lokalnog puta u MZ Rastošnica na dionici od skretanja sa regionalnog puta pa kroz centar naseljenog mjesta Rastošnica.
Radi se o sanaciji i asfaltiranju udarnih rupa na postojećoj asfaltnoj podlozi te uređenju makadamskog dijela puta prema naselju Obršine i lijevoj obali jezera Sniježnica.
Ukupna vrijednost ugovorenih radova sa obračunatim PDV-om iznosi 20.294,82 KM a rok za završetak radova iznosi 30 dana od dana uvođenja izvođača u posao. .
Ugovor je u ime Općine Sapna kao investitora potpisao načelnik općine Sapna Zudin Mahmutović te Jasmin Džaferović, direktor preduzeća „Džale Iskop“ d.o.o. Kalesija u ime grupe izvođača radova.