Svim građanima općine Sapna, Bosne i Hercegovine i našoj dijaspori, u ime općinske administracije i u svoje lično ime, čestitam 1. mart - Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine, sa željom da zajedno gradimo bolju i prosperitetniju Bosnu i Hercegovinu.
                                                                                                                                                                                                  Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                                     Općine Sapna