Ovih dana se na području općine Sapna intenzivno vrše pripreme za realizaciju više projekata u oblasti infrastrukture. "Radi se o rekonstrukcijama putne infrastrukture u mjesnim zajednicama Goduš i Nezuk, te na projektima koji se odnose na zamjenu starih i dotrajalih ili izgradnju novih energetski efikasnih i ekoloških javnih rasvjeta u centralnom dijelu Općine i u mjesnim zajednicama Nezuk i Međeđa", istakao je općinski načelnik Zudin Mahmutović. Osim toga u toku su i aktivnosti na realizaciji projekta izgradnje i opremanja pumpne stanice Skenderuša, kako bi se obezbijedile veće količine pitke vode za građane općina Sapna, kao i aktivnosti na izradi investiciono tehničke dokumentacije za izgradnju poslovno proizvodnog objekta u Sapni.
Realizacija navedenih projekata, koji su trenutno u fazi pripreme, doprinijet će poboljšanju kvaliteta života svih građana koji žive na području općine Sapna.