Općinski načelnik Zudin Mahmutović upriličio je tradicionalni novogodišnji prijem za građane općine Sapna koji žive i rade u inostranstvu, a koji trenutno zbog praznika i godišnjih odmora borave na području općine Sapna.
Na prijemu je u opuštenoj atmosferi razgovarano o dosadašnjoj saradnji, realizovanim aktivnostima u ovoj godini, te o planovima za narednu 2022. godinu, kao i o svim drugim pitanjima koja će dosadašnju dobru saradnju između lokalne zajednice i naših građana koji žive i rade van granica naše domovine Bosne i Hercegovine, još dodatno unaprijediti.
Općinski načelnik Zudin Mahmutović je ovom prilikom svim našim građanima iskazao poštovanje i zahvalnost za dosadašnju veliku i nesebičnu pomoć građanima, organizacijama i instutucijama općine Sapna, a posebno za pomoć u teškim ratnim i poratnim vremenima, te uputio iskrene čestitke u povodu nove 2022. godine.