"Osmi mart je dan koji treba da nas podseća na ravnopravnost i jednakost, poštovanje koje bi svakodnevno trebali pokazivati svojim majkama, suprugama, sestrama, prijateljicama, koleginicama, ženama. Neka ovaj dan bude samo jedan u nizu, kada primate zahvalnost i pažnju za sav vaš svakodnevni trud, ljubav, požrtvovanost i nesebičnost za sve ono što činite i čime obogaćujete naše živote".
Svim pripadnicama ljepšeg pola

Čestitam

8. mart, Međunarodni dan žena, sa željom da ih služi dobro zdravlje te da u narednom periodu ostvare veće učešće u svim sferama društevnog života.
Vaš načelnik, Zudin Mahmutović!

Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                                                     Općine Sapna