U ime općine Sapna i u svoje lično ime svim vjernicima islamske vjeroispovijesti upućujem iskrene čestitke u povodu predstojećeg mubarek ramazana, uz želju da dane posta provedu u dobrom zdravlju i porodičnoj sreći.
S uvjerenjem da će nam ovaj mjesec donijeti povratak istinskim duhovnim vrijednostima, obnovu sloge i međusobnog povjerenja, te jačanje porodičnih i prijateljskih veza svim vjernicima islamske vjeroispovijesti želim sretne i berićetne, mubarek dane ramazana.
Ramazan Šerif Mubarek Olsun"
                                                                                                                                                                                                             Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                                               Općine Sapna