Svim građanima općine Sapna, kao i svim Bosancima i Hercegovcima upućujemo iskrene čestitke u povodu 25. novembra - Dana državnosti, jedine nam domovine Bosne i Hercegovine.
Ovaj historijski dan obavezuje svakog od nas da na sebi svojstven način damo puni doprinos u daljoj izgradnji i snaženju ugleda naše države, te da zajedničkim radom i naporima osiguramo budućnost Bosne i Hercegovine u EU.
                                                                                                                                                                                                                      Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                                                         Općine Sapna