Nakon okončanja postupka javne nabavke, tokom sedmice potpisani su Ugovori za izvođenje radova na izgradnji ulične energijski efikasne i ekološke javne rasvjete u četiri mjesne zajednice na području općine Sapna.
Radi se o II-fazama projekata izgradnje ulične javne rasvjete u MZ Kraljevići, MZ Sapna, MZ Zaseok i MZ Goduš, kvalitetnom LED tehnologijom, odličnih rasvjetnih mogućnosti uz najmanju moguću potrošnju električne energije.
Ugovore je u ime općine Sapna kao investitora potpisao općinski načelnik Zudin Mahmutović te u ime izvođača radova Emir Zoletić, direktor preduzeća „ERING“ d.o.o. Živinice koje će izvoditi radove u MZ Kraljevići, Midhat Bajrić direktor preduzeća „Elektrocentar petek“ d.o.o. Tuzla koje će izvoditi radove u MZ Sapna i Nedžad Nurkić direktor preduzeća „KOP I KO“ d.o.o. Živinice, koje će izvoditi radove u MZ Zaseok i MZ Goduš.
Ukupna vrijednost radova sa PDV-om, za sve projekte iznosi 89.975,52 KM.