Svim građanima općine Sapna kao i svim bosancima i hercegovcima koji je vole, koji su se borili i koji se bore za suverenu i samostalnu Bosnu i Hercegovinu i doživljavaju je svojom domovinom, čestitam 1. mart, Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine, sa željom da buduće dane obnovljene nezavisnosti države Bosne i Hercegovine dočekaju i obilježe u idealima za koje su se borili.
Posebne i iskrene čestitke upućujemo porodicama šehida i poginulih boraca, ratnim vojnim invalidima, demobilisanim borcima, te ratnim komandirima i komandantima kao i svim drugim braniocima Bosne i Hercegovine u povodu obilježavanja 31. godišnjice od formiranja 206.viteške brdske brigade.
                                                                                                                                                                                                         Općinski načelnik
                                                                                                                                                                                                       Zudin Mahmutivć, s.r.