Općinsko vijeće Sapna u četvrtak 27.11.2014. godine održaće 19. redovnu sjednicu. Sjednica će se održati u sali za sjednice općine Sapna sa početkom u 10:00 sati. Za ovu sjednicu predložen je slijedeći D N E V N I    R E D:
1. Razmatranje i usvajanje Nacrta Budžeta općine Sapna za 2015. godinu...

2. Razmatranje i usvajanje Nacrta Odluke o izvršenju Budžeta općine Sapna za 2015. godinu.
3. Razmatranje i usvajanje Izvještaja o ostvarenim prihodima i rashodima Budžeta općine Sapna za period 01.01.-30.06.2014. godinu.
4. Razmatranje i usvajanje Prijedloga Odluke o davanju garancije na kreditno zaduživanje JP “Regionalna deponija“ iz Zvornika.
5. Razmatranje i usvajanje Prijedloga Odluke o ovlaštenju Općinskom načelniku za objavljivanje Javnog konkursa.
6. Razmatranje i usvajanje Prijedloga Odluke o plaćima i naknadama uposlenika i izabranih dužnosnika u organima Općine Sapna.
7. Razmatranje i usvajanje Informacije o uspjehu učenika i postignutim rezultatima u JU OŠ Sapna na kraju školske 2013/2014. godine.
8. Razmatranje i usvajanje Informacije o upisu učenika u I razred u školskoj 2014/2015. godini u JU OŠ Sapna.
9. Razmatranje i usvajanje Informacije o broju i položaju korisnika zdravstvene zaštite na području općine Sapna.
10.Razmatranje i usvajanje Informacije o bezbjednosnom stanju na području općine Sapna.
11.Razmatranje i usvajanje Informacije o stanju povratka, izbjeglih i raseljenih lica na prostoru općine Sapna.
12.Razmatranje i usvajanje Informacije o planu jesenje sjetve.
13.Razmatranje i usvajanje Informacije o stanju i ažurnosti registrovanih poljoprivrednih gazdinstava i podsticajima u poljoprivredi sa viših nivoa vlasti.
14.Razmatranje i usvajanje Informacije o stanju u oblasti urbanizma i stambene izgradnje.
15.Razmatranje i usvajanje Informacije o stanju katastra u općini Sapna.
16.Tekuća pitanja:
a) Zahtjevi