Općinsko vijeće Sapna sutra će održati 22. redovnu sjednicu. Sjednica će se održati u sali općine Sapna sa početkom u 10,00 sati. Za ovu sjednicu je predviđen slijedeći dnevni red: 1. Razmatranje i usvajanje Prijedloga Odluke o usvajanju Godišnjeg obračuna (završnog računa) i  Izvještaj o izvršenju Budžeta Općine Sapna za 2014. godinu...

2. Razmatranje i usvajanje Prijedloga  Odluke o izmjeni Odluke o imenovanju predsjednika i članova Komisija Općinskog vijeća kao stalnih radnih tijela.
3.Razmatranje i usvajanje Prijedloga Odluke o povjeravanju komunalnih djelatnosti Javnom komunalnom preduzeću “ Sapna “ d.o.o. Sapna.
4.Razmatranje i usvajanje Prijedloga Odluke o davanju na korištenje komunalne opreme.
5.Razmatranje i usvajanje Prijedloga Odluke o izmjeni Odluke o pristupanju izradi Regulacionog plana za Industrijsko-poslovnu zonu 1 u Sapni.
6.Razmatranje i usvajanje Prijedloga Odluke o osnivanju Općinskog štaba civilne zaštite Sapna.
7.Razmatranje i usvajanje Prijedloga Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o općinskim administrativnim taksama.
8.Razmatranje i usvajanje Prijedloga Rješenja o imenovanju jednog člana Općinske izborne komisije Sapna za 2014. godine.
9.Razmatranje i usvajanje Izvještaja o radu Općinskog vijeća Sapna za 2014. godinu.
10.Razmatranje i usvajanje Izvještaja o radu Općinskog načelnika Sapna i Općinskih službi  za 2014. godinu.
11.Razmatranje i usvajanje Izvještaja o radu Općinske izborne komisije Sapna za 2014. godinu.
12.Razmatranje i usvajanje Izvještaja o radu JU Centra za socijalni rad i Upravnog odbora JU Centra za socijalni rad Sapna za 2014. godinu.
13.Razmatranje i usvajanje Informacije o mjerama zaštite od MES-a i NUS-a.
14.Tekuća pitanja:
a)Zahtjevi