Općinski načelnik Ismet Omerović potpisao je danas Ugovor o izvođenju radova na sanaciji i asfaltiranju dionice puta  Jusići (Zvornik) - Selimovići (Sapna), dok su isti ranije potpisali Federalni ministar raseljenih osoba i izbjeglica dr. Edin Ramić i direktor Izgradnje d.o.o Hajrudin Imširović...

Potpisivanjem ugovora, učesnici u finansiranju rekonstrukcije i sanacije puta, Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica i Općina Sapna su se obavezali da će izvođaču radova, firmi Izgradnja d.o.o. izvršiti plaćanje ugovorenog iznosa od 145.090,82 KM, od čega je 135.090,82 KM učešće Ministarstva, dok je iznos od 10.000,00 KM učešće općine Sapna.

Sanaciom i asfaltiranjem puta Jusići - Selimovići povratničko naselje Jusići u općini Zvornik će biti povezano asfaltnim putem sa naseljem Selimovići u općini Sapna, čime će se znatno poboljšati uslovi života povratnika u Jusiće.

Rok za zvršetak radova je 35 dana od dana uvođenja izvođača radova u posao.