U okviru obilježavanja 24. godišnjice osnivanja 206. Viteške brdske brigade Armije RBiH, danas su predstavnici Općine Sapna i boračkih udruženja i organizacija sa prostora općine Sapna, izvršili obilazak određenog broja porodica šehida, ratnih vojnih invalida i demobilisanih boraca.

Program obilježavanja nastavlja se u petak kada će se proučiti tevhid šehidima u svim džematima Medžlisa lZ Zvornik, a završava u utorak 28. februara učenjem dove i polaganjem cvijeća na spomen obilježjima heroja odbrambeno-oslobodilačkog rata Hajrudina Mešića u Nezuku i Mehdina Hodžića u Zaseoku, te na mezaru načelnika štaba 206. Viteške brdske brigade Mehmeda Garibovića u Vitinici. Istog dana će se održati i Svečana sjednica Općinskog vijeća Sapna.

Prilog: Program obilježavanja