U toku su intenzivni radovi na rekonstrukciji regionalnog puta Zvornik - Priboj, odnosno dionici koja povezuje Sapnu sa Rastošnicom i dalje prema Teočaku. Radove na 900 metara dugoj dionici izvodi preduzeće „Izgradnja“ d.o.o Teočak.

U skladu sa izmjenom glavnog projekta, izvršeno je i iskoličavanje osovine puta i eksproprijacionog pojasa u dijelu ostatka putne komunikacije u dužini od oko 2.000 metara, čiji bi nastavak rekonstrukcije trebao uslijediti odmah po završetku već započetog dijela trase, čime će se izbjeći neke od dosadašnjih oštrih krivina a put ispraviti i skratiti.
Prema ranijim najavama iz JU Direkcije regionalnih cesta TK-a, završetak radova na rekonstrukciji cijele dionice puta od Goduša do Rastošnice mogao bi se očekivati do kraja 2018. godine.