Predsjedavajući Općinskog vijeća Sapna Fedahija Ahmetović za sutra (četvrtak 25.05.2017. godine), zakazao je 5. redovnu sjednicu Općinskog vijeća Sapna.

Na dnevnom redu bi se trebalo naći 14 tačaka među kojima su Prijedlog Odluke o usvajanju izvještaja o izvršenju Budžeta Općine Sapna za period 01.01. – 31.03.2017. godine, Prijedlog Odluke o stipendiranju studenata i učenika generacije za 2016/2017. godinu, Prijedlog Odluke o odvodnji otpadnih voda, Prijedlog Odluke o davanju saglasnosti na Sporazum o saradnji na sprovođenju državnog projekta o zatvaranju kolektivnih centara, te izvještaji o radu mjesnih zajednica, Općinske izborne komisije, JZU Dom zdravlja Sapna i JP Veterinarska stanica Sapna.
Na sjednici će se razmatrati i nekoliko informacija, kao što su informacija o socijalnom statusu boračke populacije, zimskom održavanju puteva, gazdovanju šumama, stanju i ažurnosti registrovanih poljoprivrednih gazdinstava i informacija o zdravstvenom stanju stoke.