U povodu nastupajućeg Ramazanskog bajrama, predsjedavajući Općinskog vijeća Sapna Fedahija Ahmetović i općinski načelnik Zudin Mahmutović upućuju čestitku pripadnicama islamske vjeroispovijesti u kojoj se kaže: „U ime Općinskog vijeća Sapna, Općinskog organa uprave Općine Sapna i svoje lično ime, svim građanima islamske vjeroispovijesti, a posebno građanima općine Sapna, upućujemo iskrene čestitke u povodu nastupajućeg Ramazanskog bajrama u želji da ga provedu u dobrom zdravlju, zajedništvu, dobročinstvu i vedrom bajramskom raspoloženju, a bajramsku radost podijele sa svojim porodicama, prijateljima i komšijama imajući u vidu važnost međusobnog praštanja i pomažući onima kojima je pomoć potrebna. Bajram Šerif Mubarek Olsun!“

Predsjedavajući Općinskog vijeća FEDAHIJA AHMETOVIĆ, s.r.
Općinski načelnik ZUDIN MAHMUTOVIĆ, s.r.