U Sapni je danas svečano otvorena renovirana poslovnica JP BH Pošte. Presjecanjem vrpce novu poslovnicu BH Pošte otvorili su član Uprave i izvršni direktor Sektora za poštanski promet BH Pošte Neziran Đogo i načelnik Općine Sapna Zudin Mahmutović.
Novootvorena poslovnica je moderno opremljena sa kapacitetom da udovolji svim potrebama poštanskog saobraćaja istakao je direktor Neziran Đogo. On se ujedno zahvalio općinskom načelniku na pomoći koju je Općina Sapna pružila prilikom realizacije ovog projekta. Prestavnici BH Pošte iskoristili su priliku da promovišu i novu uslugu BH PostExpress, koja građanima omogućava najkraći rok prijenosa pošiljaka u unutrašnjem saobraćaju.
Općinski načelnik Zudin Mahmutović zahvalio se prestavnicima JP BH Pošte koji su prepoznali potrebe građana općine Sapna te investirali u izgradnju ovog modernog i savremeno opremljenog objekta, te na taj način građanima olakšali korištenje poštanskih usluga.
Vrijednost ove investicije iznosila je preko 100.000,00 KM a realizirana je iz ličnih sredstava JP BH Pošte.
Poslovnica BH Pošte u Sapni trenutno upošljava 2 radnika, a u skorije vrijeme će biti uposlen još jedan radnik.