Povodom nastupanja Nove hidžretske godine Općinski načelnik Zudin Mahmutović upućuje javnu čestitku: „Svim muslimanima i muslimankama u Bosni i Hercegovini, čestitam Novu 1439. hidžretsku godinu uz želju da svima bude sretna i berićetna i moleći Allaha dž. š. da muslimanima podari slogu, ujedini njihova srca u dobru, našu zajednicu učvrsti u napretku, našu Domovinu čuva u blagostanju i miru, te da svim ljudima ukaže na put sreće i uspjeha“.

Općinski načelnik
                                                                                                                                                                               Zudin Mahmutović s.r.