Danas je u kabinetu načelnika općine Sapna zaključen Kupoprodajni ugovor o nabavci kombi vozila za potrebe Odbojkaškog kluba invalida „Drina“ Sapna.
Radi se o polovnom kombi vozilu marke Volkswagen tip. T5, koji je ovom sportskom kolektivu sa prostora općine Sapna bio prijeko potreban za dalje takmičenje u Premijer ligi BiH ali i za učešće na raznim turnirima kako u zemlji tako i u inostranstvu.
Ugovor je u ime Općine Sapna kao kupca potpisao Općinski načelnik Zudin Mahmutović, a u ime prodavca Nedim Talović direktor Talović company d.o.o. Tuzla.
Na osnovu ranijeg sporazuma, sredstva za nabavku vozila u iznosu od 18.500,00 KM obezbjeđena su uz učešće Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica u iznosu od 15.000,00 KM, Općine Sapna u iznosu od 3.000,00 KM i OIK „Drina“ Sapna u iznosu od 500,00 KM.